Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom 29 1

€ 1.799

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Knal die steile beklimmingen op met soepele efficiëntie en scheur die singletrack-afdaling af met stabiliteit en snelheid. Deze aluminium hardtail 29er heeft een uitgebalanceerd rijgedrag op uitdagend terrein.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Trail-tuned ontwerp:

Uitgebalanceerde geometrie met een zitbuishoek van 75 graden geeft de rijder een krachtige trappositie op de beklimmingen, terwijl een balhoofdhoek van 66 graden het vertrouwen en de controle op technische afdalingen vergroot.

Balans en stabiliteit:

Lichtgewicht ALUXX SL aluminium hardtail frame zorgt voor optimale wendbaarheid en snelle acceleratie en helpt rijders te klimmen en bochten te maken met efficiëntie en snelheid.

Soepele controle:

Giant Crest 34 verende voorvork met 130 mm veerweg absorbeert wortels, rotsen en geulen. Gripvaste banden met een hoog volume zorgen voor meer grip op ruig terrein. En met een dropper zadelpen met bedieningshendel op het stuur kun je de zadelhoogte direct aanpassen voor een zelfverzekerde rijpositie op wisselend terrein.

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)3801543016,946518,349519,5
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°75,0°75,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59223,361224,163925,266226,1
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)1224,81224,81224,81224,8
HWielbasis (mm) (inch)115445,4117446,2120347,4122748,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)62224,562224,563124,864025,2
LReach (mm) (inch)42516,744517,547018,549019,3
MStand Over Height (mm) (inch)73028,774529,376530,179031,1
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"
Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Black
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant Crest 34 SL RCL, 130mm, 44mm offset, Boost 15x110
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact TR35, 780x35mm
  • Grips
    Giant Sole-O
  • Stuurpen
    Giant Contact SL 35 S:40mm, M:40mm, L:50mm, XL:50mm
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper, remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm M: 125mm travel / 30.9 x 395mm L: 150mm travel / 30.9 x 440mm XL: 170mm travel / 30.9 x 450mm
  • Zadel
    Giant Romero
  • Pedalen
    platform [GC,GT]
  • Shifters
    SRAM SX Eagle, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM NX Eagle
  • Remmen
    Shimano BR-MT420/410, hydraulic, Shimano RT-26 rotors [F]180mm, [R]180mm
  • Remhendels
    Shimano BR-MT401
  • Cassette
    SRAM SX Eagle, 11x50
  • Ketting
    SRAM SX Eagle
  • Crankset
    SRAM SX Eagle, 30t S:165mm, M:170mm, L:170mm, XL:170mm
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant AM 29, tubeless ready sleeve-joint rim, 30mm inner width
  • Naven
    alloy, sealed
  • Spaken
    stainless
  • Banden
    [F] Maxxis Minion DHF, 29x2.5 WT, EXO/TR[R] Maxxis Aggressor, 29x2.5 WT, foldable, EXO/T
  • Extra's
    tubeless prepared, 2.5" max tire size, 32t max chainring size
  • Gewicht
    13,4kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.